Enyaq Sportline

Elektryczny SUV, o sportowym charakterze.

Škoda Enyaq Sportline

Elektryzujący styl

Samochody elektryczne ze swej natury oferują perspektywę przyjemności z jazdy. Škoda Enyaq Sportline przenosi te doznania na zupełnie nowy poziom. Zachwyca swoim czarującym wyglądem, na który składają się sportowe zderzaki, progi boczne w kolorze nadwozia, czarne detale o wysokim połysku oraz 20-calowe obręcze Vega lub 21-calowe obręcze Betria.

Oznaka siły

Logo Sportline zdobi oba przednie błotniki, gdzie znajduje się tuż nad linią tornado rozciągającą się na całej długości samochodu.

Odpowiedzialnie sportowy

Škoda Enyaq Sportline to dowód na to, że jazda może być przyjemna bez szkody dla środowiska. Zwinność, pewność siebie, zerowa emisja spalin i duży zasięg na jednym ładowaniu – to doskonały koktajl możliwości.

Zawieszenie adaptacyjne (DCC)

Seryjnie montowane sportowe zawieszenie, progresywny układ kierowniczy i wybór trybu jazdy zapewniają doskonałą kontrolę nad samochodem, którą można jeszcze bardziej zwiększyć dzięki opcjonalnemu zawieszeniu adaptacyjnemu DCC. Po naciśnięciu jednego przycisku Škoda Enyaq Sportline zmienia się z wygodnego samochodu w mistrza sportowych tras.

Perfekcja w szczegółach

Wnętrze Škoda Enyaq Sportline wyróżnia się dynamiczną stylistyką, przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Wyraźnie sportowe elementy wnętrza w kolorze czarnym obejmują podsufitkę, 3-ramienną sportową kierownicę wielofunkcyjną i ozdobne nakładki na pedały oraz sportowe fotele.

Fotele, które Cię wspierają

Aby wrażenia z jazdy samochodem sportowym były kompletne, potrzebne są odpowiednie sportowe fotele. Škoda Enyaq Sportline ma się czym pochwalić: solidne, a jednocześnie komfortowe fotele z regulowanym podparciem lędźwiowym przytulą Cię do siebie na każdym zakręcie.

Bądź online nawet w podróży

System infotainmant nowej generacji z wbudowaną kartą eSIM oferuje praktyczne funkcje, takie jak informacje o ruchu drogowym czy połączenie Wi-Fi dla urządzeń pasażerów.

Dane techniczne

Bądź z nami w kontakcie

Jazda próbna

Zapisz się na jazdę próbną już dziś! Sprawdź swój samochód przed zakupem!

Umów jazdę

Serwis Škoda

Zaufaj specjalistom! Sprawdź atrakcyjne pakiety i promocje w ASO Škoda!

Umów serwis

Serwis VW

Chcesz zyskać pewność i spokój. Skorzystaj z serwisu samochodów Volkswagen!

Umów serwis

Zapytaj o ofertę

Potrzebujesz kupić, sprzedać, naprawić lub ubezpieczyć swoje auto?

Napisz do nas

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami specjalnymi i promocjami?

Zapisz się

Zapisz się na jazdę próbną!