Octavia

Pełna wdzięku limuzyna o wyrazistym designie.

Škoda Octavia

Imponujące wzornictwo

Škoda Octavia jest większa, ale dzięki sylwetce przypominającej auta typu coupe jest bardziej dynamiczna niż kiedykolwiek. Design emanuje pewnością siebie, ponadczasowością i wysoką jakością – doskonale reprezentuje wartości marki.

Nowoczesne wnętrze

Wyświetlacz Head-Up prezentuje najważniejsze informacje na temat trasy na przedniej szybie, w zasięgu wzroku kierowcy. Dwa pozostałe wyświetlacze dostępne w samochodzie dają użytkownikom zakres do wszystkich możliwych informacji i ustawień samochodu. Co więcej, eleganckie oświetlenie zapewnia nastrojową atmosferę we wnętrzu.

Wyjątkowy komfort

Dzięki takim rozwiązaniom, jak ergonomiczne fotele z certyfikatem AGR i adaptacyjne zawieszenie, zawsze dotrzesz do celu z poczuciem najwyższego komfortu. Zakres wyposażenia Škoda Octavia obejmuje także m.in. system Travel Assist lub Bezdotykowo otwieraną pokrywę bagażnika.

Doskonała dla rodziny i biznesu

Zupełnie nowa, jeszcze bardziej przestronna Škoda Octavia, doskonale sprawdzi się jako auto rodzinne na weekendy i jako samochód biznesowy w tygodniu. Łatwo zmieścisz w niej wszystko, co najpotrzebniejsze – jej bagażnik ma pojemność aż 600 l.

Bezpieczeństwo zawsze najważniejsze

Podróżuj bez obaw, bez względu na to czy pokonujesz zatłoczone ulice miasta, czy jesteś w trasie. Škoda Octavia oferuje kilka nowych systemów wspomagania kierowcy, wraz z 9 poduszkami powietrznymi i maksymalną 5-gwiazdkową oceną w testach Euro NCAP.

Online nawet w drodze

Systemy informacyjno-rozrywkowe nowej generacji z wbudowaną kartą SIM oferują wiele praktycznych funkcji, jak połącznie Wi-Fi dla urządzeń pasażerów.

Dane techniczne

Bądź z nami w kontakcie

Jazda próbna

Zapisz się na jazdę próbną już dziś! Sprawdź swój samochód przed zakupem!

Umów jazdę

Serwis Škoda

Zaufaj specjalistom! Sprawdź atrakcyjne pakiety i promocje w ASO Škoda!

Umów serwis

Serwis VW

Chcesz zyskać pewność i spokój. Skorzystaj z serwisu samochodów Volkswagen!

Umów serwis

Zapytaj o ofertę

Potrzebujesz kupić, sprzedać, naprawić lub ubezpieczyć swoje auto?

Napisz do nas

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami specjalnymi i promocjami?

Zapisz się

Zapisz się na jazdę próbną!