Scala

Wygodny hatchback – przestrzenny i nowoczesny.

Škoda Scala

Piękna i dynamiczna

Ostry i zadziorny design Škoda Scala czerpie wszystko, co najlepsze z konceptu VISION RS – opływowe kształty, dynamiczne detale i spektakularną grę światła i cienia.

Klasyka przyszłości

Wnętrze modelu Scala łączy w sobie ergonomię typową dla marki Škoda z designem pełnym emocji, wdzięku i nowoczesności. Dzięki materiałom najwyższej jakości i największemu w klasie wyświetlaczowi daje ono pasażerom komfort i wygodę na każdym kilometrze.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwo Škoda Scala dbają rozwiązania rodem z klasy wyższej. Ten model jest wyposażony w mnóstwo zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, a także oferuje do 9 poduszek powietrznych i połączenie alarmowe.

Przestrzeń na nową skalę

Škoda Scala to wszechstronność i przestronność w jednym, dzięki czemu jest gotowa na każde wyzwanie. Z nią z łatwością poradzisz sobie ze wszystkim, co Cię czeka.

Przemyślana w każdym calu

Zgodnie z tradycją Škody model Škoda Scala ma wiele unikalnych, Przemyślanych Rozwiązań, które ułatwią Ci codzienne życie.

Inżynieria najwyższej klasy

Škoda Scala została zbudowana na platformie MQB, która posiada bardzo nowoczesną konstrukcję i jest połączona z najnowszymi układami napędowymi oraz szeroką gamą zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy, które są zaczerpnięte z modeli wyższej klasy.

Fuzja innowacji i stylu

Styl samochodu uzupełnia szeroka gama felg aluminiowych – od 16 do 18 cali – a także aerodynamiczne dodatki nadwozia, które zostały zaprojektowane, by zminimalizować opór powietrza.

Łączność najwyższej klasy

Škoda ułatwia codzienne korzystanie z samochodu dzięki łączności nowej generacji, w tym wbudowanej karcie SIM i samochodem za pośrednictwem SmartLink.

Dane techniczne

Bądź z nami w kontakcie

Jazda próbna

Zapisz się na jazdę próbną już dziś! Sprawdź swój samochód przed zakupem!

Umów jazdę

Serwis Škoda

Zaufaj specjalistom! Sprawdź atrakcyjne pakiety i promocje w ASO Škoda!

Umów serwis

Serwis VW

Chcesz zyskać pewność i spokój. Skorzystaj z serwisu samochodów Volkswagen!

Umów serwis

Zapytaj o ofertę

Potrzebujesz kupić, sprzedać, naprawić lub ubezpieczyć swoje auto?

Napisz do nas

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami specjalnymi i promocjami?

Zapisz się

Zapisz się na jazdę próbną!