Octavia Combi

Samochód rodzinny.

Škoda Octavia Combi

Doskonała przestrzeń dla całej rodziny

Całkowicie nowa, jeszcze bardziej przestronna Škoda Octavia Combi pomieści całą rodzinę. Auto posiada mnóstwo miejsca dla pasażerów z przodu i z tyłu, a także pojemny bagażnik – aż 640 l.

Nowoczesne wnętrze

Wyświetlacz Head-up prezentuje najważniejsze informacje na temat trasy na przedniej szybie, w zasięgu wzroku kierowcy. Dwa pozostałe wyświetlacze dostępne w samochodzie dają użytkownikom zakres do wszystkich możliwych informacji i ustawień samochodu. Co więcej, eleganckie oświetlenie zapewnia nastrojową atmosferę we wnętrzu.

Najwyższe bezpieczeństwo

Podróżuj bez obaw, niezależnie od tego, czy pokonujesz zatłoczone ulice miasta czy jeździsz w długą trasę. Škoda Octavia Combi posiada kilka nowych systemów wspomagania kierowcy, które wraz z 9 poduszkami bezpieczeństwa zapewniają najwyższą pewność na drodze.

Wyjątkowy komfort

Dzięki takim rozwiązaniom, jak funkcja masażu fotela kierowcy i specjalne zagłówki z tyłu, zawsze komfortowo dotrzesz do celu. Ponadto, zakres wyposażenia Škoda Octavia Combi sięga od Adaptacyjnego tempomatu (ACC) po 3-strefową klimatyzację Climatronic.

Unikalny design

W całkowicie nowej Škoda Octavia Combi przestronne wnętrze i niezwykła praktyczność zostały połączone z eleganckim, ponadczasowym designem. W pełni diodowe reflektory i tylne światła zapewniają doskonałą widoczność przy każdej pogodzie i stanowią kolejny znak rozpoznawczy samochodu.

Online nawet w drodze

Systemy informacyjno-rozrywkowe nowej generacji z wbudowaną kartą SIM oferują wiele praktycznych funkcji, jak połączenie Wi-Fi dla urządzeń pasażerów.

Bądź z nami w kontakcie

Jazda próbna

Zapisz się na jazdę próbną już dziś! Sprawdź swój samochód przed zakupem!

Umów jazdę

Serwis Škoda

Zaufaj specjalistom! Sprawdź atrakcyjne pakiety i promocje w ASO Škoda!

Umów serwis

Serwis VW

Chcesz zyskać pewność i spokój. Skorzystaj z serwisu samochodów Volkswagen!

Umów serwis

Zapytaj o ofertę

Potrzebujesz kupić, sprzedać, naprawić lub ubezpieczyć swoje auto?

Napisz do nas

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami specjalnymi i promocjami?

Zapisz się

Zapisz się na jazdę próbną!