Enyaq

Elektryczny SUV pełen nowoczesnych rozwiązań.

Škoda Enyaq

Nowoczesny napęd elektryczny

W segmencie samochodów elektrycznych, model Škoda Enyaq podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. Zbudowany na modułowej platformie, opracowanej specjalnie dla samochodów elektrycznych, oferuje jeszcze nowocześniejszą technologię, szybsze ładowanie i większy zasięg.

Stylowy i pewny siebie SUV

Zupełnie nowa Škoda Enyaq niezmiennie zachwyca dynamicznym designem i innowacyjnymi rozwiązaniami. Jego zachwycające linie ukrywają bogactwo przestrzeni wewnątrz.

Przestrzeń wysokiej jakości

W nowo zaprojektowanym wnętrzu jeszcze większy nacisk położono na przestronność kabiny, włącznie z dużym bagażnikiem typowym dla modeli Škoda. Wysokiej jakości wykonanie oraz liczne praktyczne schowki to już gwarancja komfortu, a przyjazne dla środowiska materiały to innowacja w motoryzacji.

Inteligentny, innowacyjny, intuicyjny

Oprócz nowego wnętrza, nowy model Škoda Enyaq oferuje również całą gamę inteligentnych i innowacyjnych rozwiązań, które są intuicyjne w obsłudze. To m.in. cyfrowy zestaw wskaźników w standardzie, szerokie możliwości z zakresu łączności i oświetlenie ambient.

Wygoda i oszczędność

Prowadząc samochód elektryczny, nie tylko dbasz o środowisko naturalne, ale także o swój portfel. Dodatkowo w trakcie poruszania się po mieście możesz korzystać z szeregu przywilejów dla aut elektrycznych.

Bądź online nawet w podróży

System Infotainment nowej generacji z wbudowaną kartą SIM oferuje praktyczne funkcje, takie jak informacje o ruchu drogowym lub połączenie Wi-Fi dla urządzeń pasażerów.

Dane techniczne

Bądź z nami w kontakcie

Jazda próbna

Zapisz się na jazdę próbną już dziś! Sprawdź swój samochód przed zakupem!

Umów jazdę

Serwis Škoda

Zaufaj specjalistom! Sprawdź atrakcyjne pakiety i promocje w ASO Škoda!

Umów serwis

Serwis VW

Chcesz zyskać pewność i spokój. Skorzystaj z serwisu samochodów Volkswagen!

Umów serwis

Zapytaj o ofertę

Potrzebujesz kupić, sprzedać, naprawić lub ubezpieczyć swoje auto?

Napisz do nas

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami specjalnymi i promocjami?

Zapisz się

Zapisz się na jazdę próbną!