Kodiaq L&K

SUV sygnowany znakiem elegancji i luksusu.

Škoda Kodiaq Laurin&Klement

Znak doskonałości

Napis „Laurin&Klement” nawiązuje do naszych założycieli, którzy kierowali się mottem: „Tylko to, co najlepsze, jest wystarczająco dobre dla naszych klientów.” Eleganckie logo na obu przednich skrzydłach przypomina o tej dewizie, której do dziś przestrzegamy.

Luksus w Twoim stylu

Dostosuj wnętrze nowej Škody Kodiaq Laurin&Klement tak, aby dokładnie odzwierciedlało to, kim jesteś: możesz wybierać spośród beżowych lub czarnych skórzanych foteli oraz dwóch wersji podsufitki.

Zaproszenie do wejścia do środka

Po otwarciu drzwi zauważysz logo powitalne wyświetlane na asfalcie, zapraszające Cię do środka. Logo powitalne rzuca również światło na przeszkody, które będziesz chciał ominąć przy wysiadaniu. Imponujące listwy progowe z napisem „Kodiaq” stanowią dokładny przedsmak tego, co czeka Cię po wejściu do środka.

Skrzynia biegów DSG

W tej wersji wyposażeniowej wszystkie jednostki napędowe nowej Škody Kodiaq wyposażone są w automatyczną skrzynię biegów DSG. Skrzynia DSG wyposażona jest w dwie niezależne przekładnie i sprzęgła. Jej główne zalety to możliwość płynnej zmiany biegów przy jednoczesnym zachowaniu niskiego zużycia paliwa.

Pedały ze stali nierdzewnej

Pedały ze stali nierdzewnej optycznie urozmaicają miejsce na nogi kierowcy, a ich srebrny kolor pasuje do pozostałych chromowanych elementów wnętrza. Są one wyposażone w gumowe wypustki, dzięki czemu stopa nigdy się nie ślizga.

Bądź z nami w kontakcie

Jazda próbna

Zapisz się na jazdę próbną już dziś! Sprawdź swój samochód przed zakupem!

Umów jazdę

Serwis Škoda

Zaufaj specjalistom! Sprawdź atrakcyjne pakiety i promocje w ASO Škoda!

Umów serwis

Serwis VW

Chcesz zyskać pewność i spokój. Skorzystaj z serwisu samochodów Volkswagen!

Umów serwis

Zapytaj o ofertę

Potrzebujesz kupić, sprzedać, naprawić lub ubezpieczyć swoje auto?

Napisz do nas

Newsletter

Chcesz być na bieżąco z aktualnymi ofertami specjalnymi i promocjami?

Zapisz się

Zapisz się na jazdę próbną!